Collection: Pasta, Grains & Breads

6 products
  • Buy a 6-Pack for the kitchen
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Naan
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • JALAPENO CHEESE CORNBREAD MUFFIN 4 each
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • PRETZEL BUNS 4 each
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Club Made Coconut Granola
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • GARLIC BREAD serves 4 people
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out